Word abonnee
GRATIS!

PLOP OF KWEBBEL

Robs groene wereld


TV Tips

TV Tips

Nieuws uit de natuur
Zaterdag 10/09 11:40 NTR
Afl.: Zorgen voor de natuur. Thema: Natuur. Prof. Dr. Testkees: Ballonvliegtuig.
Nieuws uit de natuur
Zaterdag 10/09 11:40 NTR
Afl.: Zorgen voor de natuur. Thema: Natuur. Prof. Dr. Testkees: Ballonvliegtuig.
Nieuws uit de natuur
Zaterdag 10/09 11:40 NTR
Afl.: Zorgen voor de natuur. Thema: Natuur. Prof. Dr. Testkees: Ballonvliegtuig.
Groene vingers
11/09 18:55
Tuinmagazine.
Eigen huis & tuin
11/09 19:05
Klusprogramma waarin Quinty Trustfull, klusexpert Thomas Verhoef en tuinman Lodewijk Hoekstra op locatie niet alleen de mouwen opstropen, ze bekijken ook ontwerpen van bekende stylisten en de laatste trends. Presentatie: Quinty Trustfull, Thomas Verhoef,

Citroenen uit eigen tuin

Citroenen plukken van uw eigen boompjes? Dat lijkt een droom die alleen maar verwezenlijkt kan worden als u een huis met tuin hebt in Spanje. Dat is niet waar; het kan zelfs in het koude, natte Nederland. Hier houden we ze als kuipplanten. Dat houdt in dat ze in grote potten staan en in de winter vorstvrij kunnen overwinteren. Zelf heb ik vrij grote citroenboompjes in potten gehad. Deze stonden op planken met wieltjes en die reed ik de serre in als er kans was op strenge vorst. Maar een temperatuur van -5° kunnen ze wel hebben en het best kunnen deze boompjes in de winter zoveel mogelijk buiten op het terras staan. Ik was de hele winter bezig met de boompjes binnen- en weer buitenzetten. Daardoor werden ze krachtig en sterk en bloeiden ze op het juiste tijdstip. In Nederland is dat in april en mei. Daarna gingen ze prachtige vruchten vormen die na een halfjaar rijp waren. Helaas was ik een keer met vakantie in de winter. In die periode ging het hard vriezen en de oppas vergat ze binnen te zetten. Weg boompjes. Maak daarom bij aanschaf een goed overwinteringsplan. Laat ze ook niet te lang in de warmte in huis staan in de winter, want dat is funest; dan worden het slappe planten met weinig vruchten. Het binnen- en buitenzetten in de winter is dus echt nodig, maar wordt ook ruim beloond!



[Advertentie]



Wilt u reageren?



Voer hier het woord in zoals getoond in de afbeelding. Dit is om spam tegen te gaan. Als je het woord niet kunt lezen, klik hier.
CAPTCHA afbeelding om SPAM tegen te gaan

 




rubrieken:
Live Webradio/Web-tv

Radiocast.nl
Webradio

Nederland vier
Web-tv
--- advertentie ---
Toevoegen aan favorieten!